پیام تشکر استاد محمد عرب‌سرخی به مناسبت حضور اقشار مختلف در مراسم‌های والدهٔ مرحومهٔ وی

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

استاد محمد عربسرخی مدیر مؤسسات فرهنگی ورزشی آیکیدو ایرانیان و مدرسهٔ آیکیدو ایرانیان و نیز نماینده و رئیس سازمان بین‌المللی ایواما شینشین آیکیدو در ایران طی پیامی از تمامی شخصیت‌ها، مسؤولان و افرادی که به نحوی از انحاء نسبت به وی و خانوادهٔ داغدار ایشان ابراز لطف و محبت نموده بودند کمال تقدیر و سپاسگزاری خود را اعلام داشت. متن پیام به شرح ذیل است:

إنا لله و إنا إلیه راجعون

مبداء انسان مشخص است و مقصد انسان نیز. تنها مسیر می‌ماند و مدت زمانی که آن را سپری می‌کنیم!
بار الها! یاری‌مان کن تا بار معرفت خویش را به سلامت، در مسیر صدق و در طول زمانی که تو مقدر می‌فرمایی در عافیت به سر منزل مقصود برسانیم.
بدین وسیله این‌جانب از کلیهٔ شخصیت‌ها، مسؤولان و افرادی که با حضور تسلی‌بخش خود در مراسم‌های تشییع، تدفین و ترحیم والدهٔ مرحومهٔ حقیر شرکت نموده و یا با ارسال محبت خود به واسطهٔ گل، کتیبه، پیامک و... ما را شرمندهٔ لطف و بزرگواری خویش ساخته بودند، کمال تقدیر و سپاسگزاری خود را اعلام داشته و از قادر مطلق، رحمت و مغفرت ابدی گذشتگان و طول عمر با عافیت بازماندگان ایشان را مسألت می‌نمایم.

وَ مِن الله التّوفیق
الحقیر
محمد عربسرخی

خواندن 300 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

درباره ی ما

مؤسسۀ فرهنگی ورزشی مدرسۀ آیکیدو، اولین و تنها مرجع رسمی آیکیدو ی سنتی ایواما (Iwama Aikido) در ایران می‌باشد. این مؤسسه، در سازمان جهانی ایواما آیکیدو ی ژاپن بصورت رسمی ثبت شده است.

آخرین مطالب

خبرنامه

برای اطلاع از جدید ترین اخبار عضو خبرنامه ما شوید !